Úvod » Přívlačové nástrahy » Voblery DORADO » Dorado Tablo pstruhové


        

Dorado Tablo pstruhové

90 voblerků(45 druhů po 2ks)

 

DORADO Tablo pstruhové

1. řada - voblery Magic - malé nástrahy vhodné pro zkušené vláčkaře, kteří vědí, že i velcí predátoři loví množství malých rybek zejména v období líhnutí rybího potěru.Plovoucí voblery Magic jdou do hloubky 0,5m, manipulací špičkou prutu lze však docílit i mělčího ponoru, což je zvláště efektivní v letních večerech, kdy mnoho dravců ( pstruh, jelec, jesen, lipan) loví u hladiny.

2. řada - voblery Alaska 2,5cm patří do skupiny agresivně pracujících nástrah vhodných zvlášť pro říční rybáře. Díky nevelkým rozměrům, ale větší hmotnosti se výborně hodí k dalekým hodům, které , jak víme, často rozhodují o konečném úspěchu. Nejmenší model Alaska 2,5cm je spolehlivá návnada na jelce tlouště a jeseny, přičemž tento typ se ponoří maximálně 50-60cm pod hladinu.

3. řada - Alaska 3,5cm se potápí až do 1,5 m a výborně funguje na parmy, jelce, jeseny a nezřídka i štiky.

- Blagier ( NOVINKA ! ) - malé hluboko potápějící se voblerky mají schopnost rychlého potopení do hloubky až 2m. Hodí se především na lov okounů, pstruhů a parem.

4. řada - voblery Stick patří k nejúspěšnějším modelům firmy Dorado. Objemná lopatka má výrazný vliv na rychlý a hluboký ponor, přičemž po dobu vláčení si Stick zachovává jemný třepetavý pohyb, což je zvláště užitečné při lovu v řekách. Někdy stačí tento typ voblera jen šikovně přidržet proti proudu a úlovek na sebe nenechá dlouho čekat. Nejmenší Sticky 4,5 cm jsou zaručené nástrahy na pstruhy a dovedou nachytat i kapitální kousky.

5. řada - nejpopulárnější Invader - téměř legendární model firmy DORADO nabízí přímo neomezené možnosti. Invader je agresivní, je dobře cítit na prutu, a pracuje výborně jak na stojatých vodách, tak v proudu. Široký výběr barevných aplikací umožňuje zvolit vhodný typ za všech okolností a pro téměř všechny druhy ryb. Nejmenší modely 4cm a 5cm se používají zejména k lovu pstruhů, jelců a okounů.